Hakkımızda

İşletmeniz büyüyor. Büyük uğraşlar sonucu belli bir noktaya getirdiğiniz firmanızın, kendinden beklenen iş hacmini karşılaması ve verimliliğini artırmak için tabiki bir araç filosuna ya da yenisine ihtiyaç duyuyorsunuz. Ama ne filonuzun alım satım işleriyle; ne, zaman içinde kullanımıyla oluşacak problemleriyle; ne de yönetimiyle ilgilenecek zamanınız yok. Ancak iyi ki şimdi; isterseniz araç parkınızın tamamını satın alarak size nakit yaratacak; sunduğu uydu takip sistemiyle filonuzu her an elinizin altında tutmanızı sağlayacak bir yol ortağınız var. est tempor non…

UZL Filo, uzun dönem araç kiralama ile finansal kaynaklarınızı, iş gücü verimliliğinizi ve iş yaşam kalitenizi artıracak, size her açıdan kazandıracak bir ortaklık teklif ediyor.

UZL Filo’nun sunduğu tüm kolaylıklara daha yakından bakın; kazanacağınızı siz de fark edeceksiniz.

Kalite Politikamız

UZL FİLO, kendi sektörünün en güvenilir şirketleri arasında yer almakta ve güvenin insan ilişkilerinin temelindeki en önemli yapılardan biri olduğunu bilerek hareket etmektedir. Bu bilinç ile UZL FİLO yönetim ve kalite politikasında öncelikli çıkış noktası olarak “güven”i esas almış ve kalite politikasını aşağıdaki ilkeler doğrultusunda belirlemiştir:

Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışmak ve her daim gelişime, yeniliğe açık olmak.

Kalite yönetim sistemimizi uluslararası Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmek. Üstlenmiş olduğumuz kiralama hizmetlerinde müşteri taleplerini doğru algılamak, müşteri isteklerini doğru yönlendirmek ve bu isteklere maksimum düzeyde uymak.

Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutmak.


Değerlerimiz

UZL FİLO’nun temel değerleri Birlikte Çalışmak, Anlaşılır Olmak ve Beklentileri Aşmak’tır. UZ FİLO müşterilerinin, iş ortaklarının, çalışanlarının ve içinde faaliyet gösterdiği tüm alanların gelişen gereksinimlerini karşılamak için sürekli bir çaba içindedir. Aranılan bir işveren olarak, yaratıcı düşünce yoluyla UZL FİLO’nun seçilmiş tüm pazarlarda lider olmasını hedefliyoruz.


Temel Değerlerimiz

İş süreçlerimizin performansını, sorumluluk ve inisiyatif sahibi tavrımızı ve güvenirliğimizi koruyarak, istenilen müşteri memnuniyetini sağlarız. Böylelikle, tüm konuklarımız ve iş ortaklarımız için değer üretmeye devam ederiz.

Kalite yönetim sistemimizi uluslararası Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmek.

İçinde bulunduğu toplumun değer yargılarının önemser, ticari ahlak kurallarına önem veririz.