Filo Kiralama Nedir ?

Filo kiralama, kurumsal şirketlerin avantajları nedeniyle tercih ettiği uzun dönem araç kiralama hizmetidir. Şirketlerin öz sermaye yükümlülüğü olmaması sebebiyle filo kiralama hizmetinin maliyeti daha uygundur. UZL Filo  güvencesiyle şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun araçları kiralayarak satın almanın getireceği dezavantajlardan kurtulabilirsiniz.

UZL Filo olarak biz, Türkiye’de filo kiralama hizmetinde 40 yıllık tecrübeye sahibiz. Filo kiralama hizmetindeki yılların deneyiminin yanı sıra geniş araç filomuz ve profesyonel ekibimiz ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Şirketlerinizin ihtiyaçlarını anlayarak size özel esnek çözümler sunarız.

Filo Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Filo araç kiralama hizmeti şirketler için sayısız avantaj sağlamaktadır.

Filo araç kiralama hizmeti alan bir işletme,

  • Araç satın almanın yüksek maliyetini ortadan kaldırarak çok düşük maliyetlerle araç ihtiyacını karşılamaktadır.
  • Araç periyodik bakımı, sigorta, kasko gibi araca yönelik operasyonel işlerin yükü ve masraflarından kurtulur.
  • Standart araç satın alım, bakım ve servis süreçlerinde gerekli olan evrak işleri, filo araç kiralama hizmetinde yoktur ve size zaman kazandırır.
  • Araçta kaza olması durumunda veya aracın bakım sürecinde ikame araç hizmeti sağlanır ve şirketinizin iş akışında herhangi bir aksama meydana gelmez.
  • Filo kiralama hizmeti alan işletmeler sadece yakıt masraflarını üstlenmiş olurlar.

UZL Filo Kurumsal Araç Kiralama

UZL Filo kurumsal araç kiralama hizmetiyle ihtiyaçlara yönelik etkili çözümler sunarak her zaman kaliteli, yüksek müşteri memnuniyet odaklı yaklaşımı ve profesyonel uzman ekibiyle her zaman fark yaratacak hizmetler sunmaktadır.

Sigorta ve Kasko İşlemleri: Kurumsal araç kiralama hizmeti aldığınızda aracın sigorta ve kasko işlemleri UZL Filo sorumluluğundadır. Sigorta ve kasko yenileme süreci ve ücretlerini de karşılamaktayız.

HGS Yönetimi: Kiralık araçların HGS sistemlerinin kurulumu, temin edilmesi ve ceza süreçlerinin takibi UZL Filo uzman ekipler tarafından takip edilmektedir. Cezaların erken dönemde indirimli ödenmesini sağlıyoruz.

Kaza ve Hasar Yönetimi: Kiralık araçlarla yapılan kazalarda ve ortaya çıkan hasarlarda gerekli tüm süreç UZL Filo ekipleri tarafından yürütülmektedir.

Periyodik Bakım ve Onarım: Aracın periyodik bakımları ve lastik değişimleri gibi tüm işlemlerin sorumluluğu ve ücretinin ödenmesi UZL Filo sorumluluğundadır. Aynı zamanda kaza olması halinde tüm masrafları da karşılıyoruz.

Filo Araç Nasıl Kiralanır?

UZL Filo güvencesiyle şirketinizin ihtiyaçlarına göre istediğiniz araç ve hizmetleri belirleyebilirsiniz.

Araca Karar Verme: İhtiyaçlarınıza uygun, istediğiniz segmentte ve istediğiniz sayıda aracı UZL Filo’nun geniş araç filosu içinde bulabilirsiniz. Karar verme sürecinde, UZL Filo’nun deneyimli ekibinden danışmanlık hizmetinden yararlanabilir, kiralayacağınız aracın model ve segmenti hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ek Hizmetleri Belirleme: UZL Filo araç kiralama hizmeti dahilinde HGS ve OGS yönetimi gibi ek hizmetler de alabilirsiniz. Almak istediğiniz bu ek hizmetleri uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak birlikte belirleyebilirsiniz.

Fiyat Teklifi: Kiralayacağınız araca karar verdikten sonra ekibimiz bir fiyat çalışması yapmaktadır. İhtiyaçlarınızın detaylı şekilde değerlendirildiği bu çalışma sonrasında size bir fiyat teklifi sunulmaktadır. Onay vermeniz durumunda işlemler için tarafımızdan resmî hazırlıklar başlatılmaktadır.

Resmî İşlemler ve Sözleşme: UZL Filo’dan filo araç kiralama hizmeti almaya karar verdiğinizde resmî işlemler ve sözleşme yapılmaktadır. Uzun dönem araç kiralama hizmeti almayı düşünen şirketlerin belirli resmî belgeleri iletmesi gerekmektedir. Teminat koşulları sağlanır ve UZL Filo ile şirketiniz arasında sözleşme imzalanır.